Продаж води Криму: український дипломат раптово підтримав Кремль

Український дипломат Володимир Огризго заявив, що Україна дійсно може піти на угоду з Росією задля відновлення водопостачання для анексованого Криму.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про те, за якої умови це буде можливо, він написав у своєму Twitter, коментуючи слова прессекретаря глави РФ Дмитра Пєскова, мовляв, вони не "торгуватимуться анексованим півостровом заради води".

"Рідко коли погоджуюсь із тим, що кажуть у Кремлі. Але тут інша справа. Крим справді не може бути предметом торгу!" – зазначив дипломат.

Володимир Огризко

Володимир Огризко

За його словами, півострів без будь-яких умов має бути повернутий Україні. Водночас Росія, без сумніву, має виплатити всі компенсації за заподіяні збитки.

"Решта – повна маячня. Лічильник цокає..." – підсумував Огризко.

Рідко, коли погоджуюсь із тим, що кажуть у Кремлі. Але тут інша справа. Крим справді не може бути предметом торгу: без будь-яких умов він має бути повернутий Україні. Але з компенсаціями за завдану шкоду, звісно. Усе інше — повна маячня. Лічильник тікає... https://t.co/Bq1tqwokTC

— Volodymyr Ogrysko (@Ogrysko) February 12, 2020

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Російська Федерація не йтиме на поступки щодо окупованого нею Донбасу в обмін на поставки води для анексованого Криму. Водночас вони згодні розглядати можливість постачання води на комерційній основі.


  • Перший президент України Леонід Кравчук виступив за можливість продажу Україною води Росії – для потреб анексованого Криму.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Російсько-український конфлікт" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/prodazh-vodi-krimu-ukrainskij-diplomat-raptovo-pidtrimav-kreml.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя