В Іспанії контрабандисти врятували в морі поліцейських, які їх переслідували

В Іспанії контрабандисти врятували в морі поліцейських, які їх переслідували
Фото: Spanish Guardia Civil/AFP via Getty Images
Під час гонитви два судна зіткнулися Об этом сообщает planet-today.in.ua со ссылкой на СМИ.


Троє іспанських поліцейських, які опинилися в морі, коли їх човен розбився під час погоні, були врятовані контрабандистами наркотиків, яких вони переслідували.


Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Guardian.


У п’ятницю поліцейський човен почав переслідувати катер «з чотирма людьми на борту, які підозрювалися в перевезенні наркотиків» в водах біля південного узбережжя Іспанії.


Під час погоні два судна зіткнулися, в результаті чого троє поліцейських впали в море, а їх човен «вийшов з-під контролю».


За допомогою мегафона поліцейський вертоліт, що завис над човном підозрюваних, закликав тих, хто перебував на борту катера, допомогти, і вони витягли з води трьох поліцейських.


Однак це не допомогло їм, коли поліція знайшла три тонни гашишу в воді неподалік. «Вони були заарештовані за незаконний обіг наркотиків», – йдеться в заяві поліції.


Нагадаємо, Іспанія вважає за доцільне реформувати Світову організацію торгівлі та створити ефективну систему оподаткування міжнародних фінансових транзакцій.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/v-ispaniji-kontrabandisti-vrjatuvali-v-mori-politsejskih-jaki-jih-peresliduvali-630507.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя