Дорожники розпочали аварійний ремонт автодоріг Івано-Франківщини

news-image: Дорожники розпочали аварійний ремонт автодоріг Івано-Франківщини
На виконання доручення Державного агентства автомобільних доріг України з настанням плюсової температури розпочато аварійний ремонт дорожнього покриття ділянок доріг магістрального та національного значення Прикарпаття, які не ремонтували десятиліттями.

Визначено обсяги наявних пошкоджень та руйнувань покриття, складено графіки виконання робіт. Аварійна ямковість на згадуваних дорогах складає 4 360 м2. Суцільні руйнування — на 65 700 м2.. Об этом сообщает mr-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Аварійний ямковий ремонт розпочатий 5 лютого на автомобільній дорозі національного значення Н-09 Мукачеве – Львів холодним асфальтобетоном згідно графіків, при сприятливих погодних умовах та з дотриманням технології.

Суцільні руйнування будуть ремонтувати пізніше гарячим асфальтобетоном із настанням достатньої для цієї технології температури повітря.

Для організації робіт, перевірки ходу виконання аварійного ремонту за кожною автомобільною дорогою закріплено заступників начальника Служби автодоріг у Івано-Франківській області.

САД зобов’язала підрядні організації – ДП «Івано-Франківський облавтодор» та ТОВ «ПБС» – сформувати ремонтні бригади, організувати щоденну роботу при сприятливих погодних умовах.

На ділянках доріг, де ямковість загрожуватиме безпеці руху, до завершення робіт будуть встановлені попереджувальні дорожні знаки.

Якість ремонтних робіт перебуває під контролем Лабораторії з контролю якості виробництва та Відділу якості технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/dorozhnyky-rozpochaly-avariynyy-remont-avtodorig-ivano-frankivschyny.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя